Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD21290) Tirane

 • €1,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek 21-Dhjetori (ID BD21290) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1023, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD21290
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 100
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori prane kryqezimit me Myslym Shyrin jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, OPEN SPACE, tualet, bosh. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kontakt / Magnet, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 22, 2022 at 3:55 pm
 • Property ID: BD21290
 • Price: €1,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda