Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Ali Demi (ID BD21240) Tirane

 • €300
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Ali Demi (ID BD21240) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21240
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 20
 • m2

Description

Ne Ali Demi, prane Shkolles ” 1 Maji” jepet me qera dyqan me siperfaqe 20 m2,kati i 1,pallat ekzistues,me fasade xhami,bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent open space dhe 1 tualet. Lirohet me 15 Qershor 2022.

Cmimi 300 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brryli
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on June 10, 2022 at 2:16 pm
 • Property ID: BD21240
 • Price: €300
 • Property Size: 20 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra