Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” (ID BD21210) Tirane

 • €830
Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” (ID BD21210) Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €830

Overview

Property ID: B21210
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” prane Gjykates se Rrethit Tirane ,jepet me qera dyqan me siperfaqe 54 m2, kati 0, me fasade xhami dhe verande. Dyqani eshte i shtruar me parket dhe organizohet nga 1 ambjent ,1 tualet dhe 1 depo. Dyqani lirohet me daten 01.05.2022.

Cmimi 830 Euro/Muaj (perfshihet taksa)

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi Gjergj Fishta, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Tirane e Re, UET
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 24, 2022 at 2:00 pm
 • Property ID: B21210
 • Price: €830
 • Property Size: 54 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra