Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” (ID BD2085) Tirane

 • €700
Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” (ID BD2085) Tirane

Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD2085
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • M2

Description

Tek Bulevardi “Gjergj Fishta” prane Gjykates se Rrethit Tirane jepet me qera dyqane me siperfaqe 100 m2,kati -1, me shkalle poshte dhe fasade xhami. Dyqani oraganizohet nga 1 ambjent dhe 1 tualet,vendodhja eshte ne rruge kryesore dhe me shume kalimtare.

Cmimi 700 Euro \ Muaj ( tek cmimi i qerase nuk perfshihen taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi Gjergj Fishta, Kafja e Rremes, Myslym Shyri, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 28, 2022 at 12:57 pm
 • Property ID: BD2085
 • Price: €700
 • Property Size: 100 M2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra