Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan prane Brrylit (ID BD21266) Tirane

 • €800
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan prane Brrylit (ID BD21266) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD21266
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 120
 • m2`

Description

Ne Ali dem  prane kryqezimit te Brrylit jepet me qera dyqan me siperfaqe 80 m2 plus (40 m2 verande), kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami te gjere, bosh, ne rruge kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe veranda. I pershtatshem per klinike, banke, farmaci, furre buke , bilardo , qender estetike, Many Gram , O.J.F etj .

Tarife sherbimi agjensie gjysem qera!

Cmimi 800 Euro|Muaj (pa perfshire taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rruga Bardhyl, Shkolla e Baletit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 26, 2023 at 9:16 am
 • Property ID: BD21266
 • Price: €800
 • Property Size: 120 m2`
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda