Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan tek Brryli (ID BD21343) Tirane

 • €550
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan tek Brryli (ID BD21343) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1002, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BD21343
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 125
 • m2

Description

Ne Brryl, prane Iranianit, jepet me qera dyqan me siperfaqe totale 125 m2 (75 m2 siperfaqe brenda dhe 50 m2 verande pa takse), kati 0, 1 tualet, buze rruges dytesore, bosh. Dyqani eshte e pershtatshme per berbershop, qender estetike, furre buke, pasticeri, agjensi imobiliare, piceri, rrobaqepsi, bar-kafe, market, depo farmaceutike, etj.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Jepet me qera 550 euro/ muaj (e diskutueshme cmimi ne varesi te biznesit qe do hapet)

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Kompleksi Grand
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 24, 2023 at 1:20 pm
 • Property ID: BD21343
 • Price: €550
 • Property Size: 125 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra