Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera Dyqan tek Ish Ekspozita (ID BD21452) Tirane

 • €500
Rruga Reshit Çollaku, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet me qera Dyqan tek Ish Ekspozita (ID BD21452) Tirane

Rruga Reshit Çollaku, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1003, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21452
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 28
 • m2

Description

Tek Ish Ekspozita, ne Rrugen Reshit Collaku, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 28 m2, kati 0 , ne pallat egzistues, bosh, me parket, me spote dritash, me fasade xhami, me pamje nga rruga dytesore, bosh. A.R

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 500 EURO/MUAJ

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Myslym Shyri, Qender, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 29, 2023 at 4:27 pm
 • Property ID: BD21452
 • Price: €500
 • Property Size: 28 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT