Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD21261) Tirane

 • €340
Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Komuna E Parisit (ID BD21261) Tirane

Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1060, Shqipëria
 • €340

Overview

Property ID: BD21261
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 23
 • m2

Description

Tek Komuna e Parisit ne rrugen Medar Shtylla prane Spar jepet me qera dyqan me siperfaqe 23 m2, gjysem bodrum, pallat i ri, me fasade xhami, i restauruar, tavane te varura, spote ndricuese, fonie. Dyqani organizohet nga pjesa e show room-it dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 340 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, SelitĂ«, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 21, 2022 at 2:49 pm
 • Property ID: BD21261
 • Price: €340
 • Property Size: 23 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra