Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan tek Kongresi i Manastirit (ID BD21146) Tirane

 • €600
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan tek Kongresi i Manastirit (ID BD21146) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21146
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Kongresi i Manastirit, prane me Spitalin e Femijeve. jepet me qera ambient komercial bosh, me siperfaqe 100 m2, ne ndertese relativisht te re, kati 0, me fasade xhami, buze rruges kryesore. Ambienti ka funksionuar me para si supermarket dhe eshte me klientele te rregullt dhe te ngritur. Nje mundesi shume e mire per biznes, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Cmimi 600 euro

 • City Tiranë
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Oxhaku, Pazari i Ri, Porcelani, Rruga Bardhyl, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 18, 2021 at 11:26 am
 • Property ID: BD21146
 • Price: €600
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 111
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra