Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Kristal Center (ID BD21227) Tirane

 • €350
Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Kristal Center (ID BD21227) Tirane

Kristal Center, Rruga Hasan Alla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BD21227
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • m2

Description

Tek Kristal Center prane shkolles “At Zef Pllumbi” jepet me qera dyqan me siperfaqe 50 m2, kati 0,pallat i ri, me fasade xhami,i shtruar me parket, 1 tualet. Kerkohet  muaji i pare qera dhe 2 muaj garanci ne fillim.

Cmimi 350 Euro\Muaj (ne cmimin e qerase perfshihen taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 20, 2022 at 7:38 am
 • Property ID: BD21227
 • Price: €350
 • Property Size: 50 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj