Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan tek Liqeni i Thate (ID BD21286)

 • €550
Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan tek Liqeni i Thate (ID BD21286)

Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €550

Overview

Property ID: BD21286
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek Liqeni i thate, ne Rrugen Hamdi Sina, jepet me qera dyqan, me siperfaqe 40 m2, kati i 1 , ne pallat te ri, bosh, me parket, me spote dritash, me fasade xhami, me pamje nga rruga kryesore, bosh. A.R

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 550 EURO/MUAJ

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Garda, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i ThatĂ«, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 29, 2023 at 3:22 pm
 • Property ID: BD21286
 • Price: €550
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra