Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan tek Medreseja (ID BD21220)

 • €1,500
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan tek Medreseja (ID BD21220)

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BD21220
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 122
 • m2

Description

Tek Medreseja, prane Shkolles Tirana Jone, jepet me qera dyqan me siperfaqe 122 m2, ne pallat te ri, kati 0, me fasade xhami, buze rruge kryesore, me parket. Dyqani eshte organizuar nga nje ambinet open space dhe tualeti.  Ambienti eshte i pershtatshem per lokal, sallon estetike, laboratore, qendra masazhi etj

Jepet me qera 1500 eruo/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Babrru, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Frigoriferi, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 10, 2022 at 2:48 pm
 • Property ID: BD21220
 • Price: €1,500
 • Property Size: 122 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT