Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Ministria e Jashtme (ID BD21138) Tirane

 • €450
Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Ministria e Jashtme (ID BD21138) Tirane

Ministria e Jashtme, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BD21138
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 36
 • m2

Description

Tek Ministria e Jashtme jepet me qera dyqan me siperfaqe 36 m2, kati i 1 me 5 shkalle, e gjitha me fasade xhami, OPEN SPACE, tualet, hyrje nga rruga kryesore, buze rruges kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, totalisht e rikonstruktuar, me parket, kondicioner, mundesi reklamimi nga fasada e jashtme. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe eshte i rrethuar nga shume institucione te ndryshme.

Cmimi 450 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 21, 2021 at 7:44 am
 • Property ID: BD21138
 • Price: €450
 • Property Size: 36 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra