Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD2060) Tirane

 • €800
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD2060) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD2060
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera dyqan me siperfaqe 60 m2, kati 0, pallat ekzistues, buze rruges kryesore, tualet, dyqani ka 4 shkalle brenda per tu ngjitur, me fasade xhami, OPEN SPACE, tualet. Dyqani organizohet nga pjesa e Show Room-it OPEN SPACE dhe tualeti. Dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes me te gjihta fasilitetet prane. Mundesi e mire per cdo biznes.

Cmimi 800 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 8, 2021 at 2:59 pm
 • Property ID: BD2060
 • Price: €800
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda