Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD21160) Tirane

 • €580
Featured Për Qera
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri (ID BD21160) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €580

Overview

Property ID: BD21160
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 25
 • m2

Description

Tek Myslym Shyri jepet me qera dyqan me siperfaqe 25 m2, kati 0, gjysem bodrum (me 2 shkalle), pallat ekzistues, me fasade xhasmi, bosh i pa mobiluar, dyqani eshte pa tualet por i ka tubat e shkarkimit te ujit dhe tualeti mund te behet fare lehte, buze rruges kryesore. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara, te frekuentuara dhe te deshiruara te Tiranes dhe ofron kushtet ideale per tr zhvilluar nje biznes te suksesshem. Jpet me qera me kontrate 5-vjecare.

Cmimi 580 Euro|Muaj (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tregu Cam
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 18, 2021 at 10:17 am
 • Property ID: BD21160
 • Price: €580
 • Property Size: 25 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda