Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek ne Laprake (ID BD21155) Tirane

 • €600
Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek ne Laprake (ID BD21155) Tirane

Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21155
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 165
 • m2

Description

Ne Laprake, tek Rruga Dritan Hoxha,  jepet me qera dyqan me siperfaqe 165 m2, kati 0, pallat i ri, OPEN SPACE, me tualet, me hyrje nga anash pallatit, me fasade xhami. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti dhe ndodhet ne nje nga zonat me zhvillim vitet  e fundit, eshte ambient i pershtatshem per dyqan, zyra, parukeri, laborator, bar-kafe etj. Mundesi shume e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 600 Euro|Muaj neto

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Fior di Bosko, Laprake, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 9, 2021 at 10:41 am
 • Property ID: BD21155
 • Price: €600
 • Property Size: 165 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi