Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Qyteti Studenti (ID BD2070) Tirane

 • €1,330
Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Qyteti Studenti (ID BD2070) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,330

Overview

Property ID: BD2070
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 270
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera dyqan me siperfaqe 270 m2 nga te cilat 151 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 119 m2 jane siperfaqe e jashtme(verande para dhe pas dyqanit nga 60 m2), kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, sistem aspirimi, lartesi 5 meter, e shtruar pjeserisht me parket dhe pjeserisht me pllake, depo, 2 tualete, vizibilitet te madh nga rruga. Ambjenti organizohet nga veranda e perparme, 2 ambjente te brendshme dhe veranda e pasme. Ndodhet ne nje zone teper te populluar dhe te frekuentuar nga njerzit (kryesisht rini). I pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh Super Market, Bar-Kafe, Fast Food-Piceri, Mence, salle gaming(lojrash), palester dhe cdo gje tjeter. Mundesi shume e mire per cdo biznes.

Cmimi 1400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Liceu Artistik, Qyteti Studenti, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 25, 2022 at 12:45 pm
 • Property ID: BD2070
 • Price: €1,330
 • Property Size: 270 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda