Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD20101) Tirane

 • €800
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD20101) Tirane

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BD20101
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek te Rruga Bardhyl  jepet me qera ambjent me siperfaqe 30 m2, ne katin 0,pallat ekzistues , i restauruar , fasade xhami ,me 1 tualet . Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti biznesi si farmaci ,zyra, dhe vecanerisht per zyra dhe Agjensi .

Jepet me qera 800 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla Kuqe, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 24, 2021 at 11:52 am
 • Property ID: BD20101
 • Price: €800
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra