Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD2052) Tirane

 • €600
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD2052) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD2052
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 39
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl jepet me qera dyqan me siperfaqe 39 m2, kati i pare teknik(kati 0), pallat ekzistues, i rikonstruktuar, ambjent me ajrosje natyrale(me dritare) dhe me sistem aspirimi, tavan i varur, tualet(me dritare), instalime elektrike te reja, fasade xhami, ndricimi me spote elektrike. Ambjenti organizohet nga pjesa e Show Room-it OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje rruge teper te kerkuar dhe te frekuentuar nga njerzit.

Cmimi 600 Euro|Muaj (pronari do 6 muaj parapagim)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Oxhaku, Profarma, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Rruga e Kavajës, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 21, 2021 at 12:25 pm
 • Property ID: BD2052
 • Price: €600
 • Property Size: 39 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda