Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD21209) Tirane

 • €330
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Bardhyl (ID BD21209) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BD21209
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 33
 • m2

Description

Tek rruga Bardhyl jepet me qera dyqan me siperfaqe 33 m2, kati 0, pallat ekzistues, i rikonstruktuar, me fasade xhami, depo, tualet, i pa mobiluar. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe oforn mundesine ideale per te patur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 330 Euro|Muaj (3 muaj paradhenie)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tefta Tashko Koci, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2022 at 2:59 pm
 • Property ID: BD21209
 • Price: €330
 • Property Size: 33 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda