Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Barrikadave ( ID BD2062) Tirane

 • €600
Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Barrikadave ( ID BD2062) Tirane

Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD2062
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 60
 • m2

Description

Tek rruga e Barrikadave jepet me qera dyqan me siperfaqe 60 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, totalisht e rikonstruktuar 3-4 vitetet e fundit, buze rruges kryesore, e pershtatshmke per cdo lloj biznesi(nuk jepet per bar-caffe). Dyqani organizohet nga pjesa e show-roomit OPEN SPCAE, dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit, 5 minuta larg nga qendra, ka prane te gjithe fasilitetet e nevojshme. Mundesi shume e mire per cdo biznes.

Cmimi 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Qender, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 4, 2021 at 11:00 am
 • Property ID: BD2062
 • Price: €600
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda