Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Durresit (ID BD21221) Tirane

 • €500
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Durresit (ID BD21221) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BD21221
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 41
 • m2

Description

Tek rruga e Durresit jepet me qera dyqan me siperfaqe 41 m2,kati 1, pallat ekzistues , me parket, me fasade xhami, bosh,1 tualet. Dyqani organizohet nga nje ambjent open space dhe tualet. Dyqani ndodhet buze rruges kryesore.

Cmimi 500 \ Muaj. (Ne cmimin e qeras nuk perfshihen taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Qender, Rruga Bogdanve, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mihal Duri, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 13, 2022 at 8:45 am
 • Property ID: BD21221
 • Price: €500
 • Property Size: 41 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj