Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Durrsit (ID BD2065) Tirane

 • €1,000
Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga E Durrsit (ID BD2065) Tirane

Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,000

Overview

Property ID: BD2065
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 110
 • m2

Description

Tek rruga e Durrsit jepet me qera dyqan me siperfaqe 110 m2, kati i 2-te, pallat ekzistues, me fasade xhami, buze rruges kryesore, tualet, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Ambjenti organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga rruget me kryesore te Tiranes dhe me te frekuentuara nga njerzit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme. Mundesi shume e mire per cdo biznes.

Cmimi 1000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Laprake, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Tregu Cam, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 14, 2021 at 8:33 am
 • Property ID: BD2065
 • Price: €1,000
 • Property Size: 110 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda