Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Hoxha Tahsin (ID BD21192) Tirane

 • €1,500
Rruga Hoxha Tahsim, Isuf (Paskuqan), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Hoxha Tahsin (ID BD21192) Tirane

Rruga Hoxha Tahsim, Isuf (Paskuqan), Paskuqan, Bashkia Kamëz, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1025, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BD21192
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Rruga Hoxha Tahsin, jepet me qera dyqan me siperfaqe 74 m2, kati 0 , pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, buze rruges, i pershtatshem per dyqan rrobash, zyra, servis telefonash/kompjuterash etj. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje biznes te suksesshem.

Cmimi 1500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Pazari i Ri, Qender, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Selvia, Shkolla Kuqe
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 23, 2022 at 3:25 pm
 • Property ID: BD21192
 • Price: €1,500
 • Property Size: 74 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra