Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Myslym Shyri (ID BD21125) Tirane

 • €1,240
Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Myslym Shyri (ID BD21125) Tirane

Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,240

Overview

Property ID: BD21125
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Rruga Myslym Shyri, jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 0, me fasade xhami, tualet, buze rruges kryesore, i restauruar. Ambienti eshte i pershtatshem per, zyra noterie, parukeri, berber, butik rrobash, agjensi etj. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes me te gjitha fasilitetet prane. Mundesi e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 1240 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 16, 2021 at 1:05 pm
 • Property ID: BD21125
 • Price: €1,240
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT