Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me qera dyqan tek rruga Vellezerit Manastirli ( ID BD2024 ) Tirane

 • €400
Rruga Vëllezërit Manastirli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me qera dyqan tek rruga Vellezerit Manastirli ( ID BD2024 ) Tirane

Rruga Vëllezërit Manastirli, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BD2024
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Tek Zogu i zi  rruga Vellezerit Manastirli  jepet ambjent me qera ambjent me siperfaqe te brendshme 45 m2 .  1 tualet i rikonstruktuar totalisht me pllaka dhe instalime te reja ne pallat te vjeter  .

I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti .

Jepet me qera 400 euro.

 

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Myslym Shyri, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 25, 2021 at 1:17 pm
 • Property ID: BD2024
 • Price: €400
 • Property Size: 45 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra