Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Shallvaret (ID BD21163) Tirane

 • €2,000
Parku Rinia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Shallvaret (ID BD21163) Tirane

Parku Rinia, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BD21163
 • Dyqane
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Tek Shallvaret jepet me qera dyqan me siperfaqe 70 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhami, bosh, totalisht i rikonstruktuar, me sistem ngrohje, 2 hyrje, magazine, tualet, hidrosanitare incaso, buze rruges kryesore, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, depo dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish-Ekspozita, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2022 at 11:06 am
 • Property ID: BD21163
 • Price: €2,000
 • Property Size: 70 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda