Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Shinat e Trenit ne Don Bosko (ID BD21140) Tirane

 • €300
Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Shinat e Trenit ne Don Bosko (ID BD21140) Tirane

Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BD21140
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70
 • m2

Description

Ne Don Bosko, Prane shinat te trenit, jepet me qera dyqan me siperfaqe 40 m2 siperfaqe e brendshme me lartesi 2.5 meter dhe 30 m2 siperfaqe e jashtme , kati o, e gjitha me fasade xhami, OPEN SPACE, tualet, hyrje nga rruga kryesore, buze rruges kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, totalisht e rikonstruktuar, me parket, kondicioner, mundesi reklamimi nga fasada e jashtme. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti.  E pershtatshme me butik, lavanderi, berber, farmaci etj.

Cmimi 300 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Dogana, Don Bosko, Kompleksi Fior di Bosko, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 20, 2021 at 8:27 am
 • Property ID: BD21140
 • Price: €300
 • Property Size: 70 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT