Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit (ID BD2067) Tirane

 • €700
Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Stacioni I Trenit (ID BD2067) Tirane

Stacioni i Trenit, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD2067
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Tek Stacioni i Trenit jepet me qera dyqan me siperfaqe 90 m2, e gjitha me fasade xhami, OPEN SPACE, tualet, hyrje nga rruga kryesore, buze rruges kryesore, e pershtatshme per cdo lloj biznesi, totalisht e rikonstruktuar, me parket, kondicioner, mundesi reklamimi nga fasada e jashtme. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe eshte i rrethuar nga shume institucione te ndryshme.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Frigoriferi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Rruga e Barrikadave, Rruga Fortuzi, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 15, 2021 at 2:41 pm
 • Property ID: BD2067
 • Price: €700
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda