Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Dyqan tek Stadiumi Dinamo (ID BD21340) Tirane

 • €1,400
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Dyqan tek Stadiumi Dinamo (ID BD21340) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: BD21340
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Gjik Kuqali, jepet me qera dyqan me siperfaqe 30 m2, kati 0, 1 tualet, me fasade xhami,bosh, buze rruges kryesore.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje   Kerkohet muaji i pare i qerase muaji i fundit dhe nje garanci.

Jepet me qera 1400 euro (perfshire taksa 15%)

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 26, 2023 at 9:01 am
 • Property ID: BD21340
 • Price: €1,400
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra