Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Studenti (ID BD21158) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Studenti (ID BD21158) Tirane

Qyteti Studenti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria

Overview

Property ID: BD21158
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Qyteti Studenti jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 0, godine relativisht e re, 1 tualet, me fasade xhami(hapet ne forme firzamonike), sistem aspirimi dhe kondicionimi, sistem fonie, frigorifer kolone, ndricim me spote, tavan i varur, banak, me pare ka funksionuar si bilardo dhe bar-kafe. Organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, banaku dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te populluara te Qytetit.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 13, 2021 at 11:38 am
 • Property ID: BD21158
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda