Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Tregu Cam (ID BD21154) Tirane

 • €610
Rruga Çamëria, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Tregu Cam (ID BD21154) Tirane

Rruga Çamëria, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €610

Overview

Property ID: BD21154
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 22
 • m2

Description

Tek Tregu Cam jepet me qera dyqan me siperfaqe 22 m2, kati 0, pallat ekzistues, OPEN SPACE, pa tualet, vizibilitet i larte nga rruga, prej vitesh ka funksionuar si dyqan per ene kuzhine, per produkte plastike etj. Dyqani organizohet ngaa nje ambjent OPEN SPACE dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara nga njerzit kur vjen puna per ngritjen e nje biznesi. Mundesi shume e mire investimi per cdo biznes.

Cmimi 610 Euro|Muaj neto

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Hoxha Tahsim, Ish-Ekspozita, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Shallvaret, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 7, 2021 at 10:32 am
 • Property ID: BD21154
 • Price: €610
 • Property Size: 22 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda