Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan Tek Varri i Bamit (ID BD21225) Tirane

 • €900
Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan Tek Varri i Bamit (ID BD21225) Tirane

Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BD21225
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Varri i Bamit jepet me qera dyqan me siperfaqe 100 m2, kati 0, pallat i ri, i pa mobiluar, me fasade xhami, 2 tualete, hyrje nga rruga dhe nga brenda kompleksit. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ipershtatshem per cdo lloj biznesi.

Cmimi 900 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Dajti, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 16, 2022 at 2:36 pm
 • Property ID: BD21225
 • Price: €900
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda