Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Ne Bllok (ID BD21267) Tirane

 • €700
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Ne Bllok (ID BD21267) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1019, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BD21267
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Ne Bllok prane Alpet jepet me qera dyqan/zyre me siperfaqe 30 m2, kati 0, pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, me fasade xhami, tualet, parket, kondicioner, i mobiluar ose bosh. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 700 Euro|Muaj(pa taksa)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 8, 2022 at 2:01 pm
 • Property ID: BD21267
 • Price: €700
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda