Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Tek Fakulteti Ekonomik (ID BZ258) Tirane

 • €1,800
Fakulteti i Ekonomisë, 71, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Tek Fakulteti Ekonomik (ID BZ258) Tirane

Fakulteti i Ekonomisë, 71, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €1,800

Overview

Property ID: BZ258
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 4
 • Bathrooms
 • 150
 • m2

Description

Prane fakultetit ekonomik jepet me qera dyqan/zyre me siperfaqe 150 m2, DUPLEX, kati 1, pallat i ri, me fasade xhami, 2 tualete per cdo kat, OPEN SPACE. Organizohet nga 2 ambjente OPEN SPACE dhe 4 tualete. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar nga njerzit dhe ofron te gjitha mundesite per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi  1800 Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farke, Garda, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Sauk, Shkolla e Baletit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 3, 2022 at 3:10 pm
 • Property ID: BZ258
 • Price: €1,800
 • Property Size: 150 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 4
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda