Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Tek Kompleksi Delijorgji (ID BD21292) Tirane

 • €850
Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Dyqan/Zyre Tek Kompleksi Delijorgji (ID BD21292) Tirane

Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
 • €850

Overview

Property ID: BD21292
 • Dyqane, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 85
 • m2

Description

Ne Bulevardin Zhan Dark, tek Kompleksi Delijorgji jepet me qera dyqan/zyre me siperfaqe 85 m2, kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, bosh, tualet. Dyqani organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, dy ambjente te ndara me gips(mund te behet i githi OPEN SPACE) dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 850 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 31, 2022 at 2:40 pm
 • Property ID: BD21292
 • Price: €850
 • Property Size: 85 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda