Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Furre Buke Ne Fresk (ID BD21255) Tirane

 • €600
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Furre Buke Ne Fresk (ID BD21255) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Qesarak (Linsa), Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BD21255
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 112
 • m2

Description

Ne Fresk, tek rruga “Muhamet Deliu” jepet me qera Furre Buke me siperfaqe 112 m2, kati 0, me fasade xhami,e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Furra e Bukes organizohet nga 3 ambjente pune dhe 1 tualet,tek pajisjet e punes perfshihen, brumatrice, raftet, furra i pjekjes italiane, frigorifer grek, makina prerese e bukes, tavolina qe hapet brumi, karrige dhe tavolina. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, prane cdo fasiliteti te nevojshem.

Kerkohet garanci prej 7000 Euro (per amortizim te pajisjeve ne kohe).

Jepet me qera 600 Euro/Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Fresku, Priske
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on July 6, 2022 at 12:56 pm
 • Property ID: BD21255
 • Price: €600
 • Property Size: 112 m2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra