Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsioner Tek 21 Dhjetori (ID BG13) Tirane

 • €330
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsioner Tek 21 Dhjetori (ID BG13) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BG13
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes perball Policise Bashkiake jepet me qera garsionere me siperfaqe 35 m2, kati i 4 ,pallat ekzistues, e rikonstruktuar dhe e mobiluar. Garsioneria organizohet ne nje ambjent open spase dhe 1 tualet. Apartamenti lirohet me daten 01 Qershor 2022.

Cmimi 330 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 19, 2022 at 10:36 am
 • Property ID: BG13
 • Price: €330
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra