Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Fresku (ID BG27) Tirane

 • €300
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsoniere Tek Fresku (ID BG27) Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €300

Overview

Property ID: BG27
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 45
 • m2

Description

Tek Fresku, ne rrugen e Teleferikut, prane Parukeri Dea jepet me qera garsoniere me siperfaqe 45 m2, kati 6 (i fundit), pallat i ri, me ashensor,me kondicioner,orjentimi me diell, e mobiluar ne menyre bashkekohore, nuk ka ambjent gatimi. Ne cmimin e qerase mujore perfshihen dritat, uji dhe shkalla.

Per Me Teper Informacion Kontaktoni Agjensine Imobiliare. 

Jepet me qera 300 Euro|Muaj

 • State Shqipëri
 • Area Dajti, Fresku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 27, 2022 at 9:40 am
 • Property ID: BG27
 • Price: €300
 • Property Size: 45 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj