Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsionere Tek Fresku (ID BG28), Tirane

 • €400
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Garsionere Tek Fresku (ID BG28), Tirane

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €400

Overview

Property ID: BG28
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 60
 • m2

Description

Tek Fresku, ne rrugen e Teleferikut, prane Parukeri Dea jepet me qera garsoniere me siperfaqe 60 m2, kati 6 (i fundit), pallat i ri, me ashensor,me kondicioner,orjentimi me diell, e mobiluar. Garsonieria organizohet nga nje ambjent open space (nuk ka ambjent gatimi), tualeti dhe Veranda. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.Ne cmimin e qerase mujore perfshihen dritat dhe uji. Pagesa ne fillim eshte muaji i pare dhe nje muaj garanci.

Per Me Teper Informacion Kontaktoni Agjensine Imobiliare. Jo Studente.

Jepet me qera 400 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Dajti, Fresku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 20, 2022 at 6:05 pm
 • Property ID: BG28
 • Price: €400
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 6

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra