Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Garsonjere Tek 21 Dhjetori (ID BG10) Tirane

 • €210
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Garsonjere Tek 21 Dhjetori (ID BG10) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €210

Overview

Property ID: BG10
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 30
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetorit,prane kryqezimit jepet me qera garsonjere me siperfaqe 30 m2, kati i 2 banim, pallat i ri, e mobiluar. Garsonjeria  organizohet nga nje ambjent open space, tualeti dhe veranda. Grsioneria ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem. Pranohen studenta! Menyra e pageses ne fillim eshte muaji i pare dhe muaji garanci.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Jepet me qera 210 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 9, 2022 at 10:52 am
 • Property ID: BG10
 • Price: €210
 • Property Size: 30 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda