Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga “Jordan Misja” (ID BG05) Tirane

 • €350
Jordan Misja, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga “Jordan Misja” (ID BG05) Tirane

Jordan Misja, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €350

Overview

Property ID: BG05
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Ne rezidencen Marga tek Rruga “Jordan Misja”, jepet me qera grasoniere i sapoperfunduar, me siperfaqe 35 m2 ,me ballkon dhe nje tualet. Grasonierja ofrohet bosh dhe mund te funksionoj si sallon bukurie, zyre immobiliare, qender estetike, fizioterapi, IT, marketing, konsulence, avokati, banim dhe profile te tjera. Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati 11 kateshe, me pamje nga Bulevardi i Ri dhe rruga kryesore Jordan Misja, me vetrate te madhe xhami, visibilitet dhe mundesi per te vendosur reklame ne ballkon dhe pallat.

Cmimi  350 Euro\Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Harry Fultz, Kompleksi Usluga, Rruga Asim Vokshi, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 2, 2022 at 8:10 am
 • Property ID: BG05
 • Price: €350
 • Property Size: 35 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 7

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra