Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Godine Multifunksionale Ne Kinostudio (ID BD21127) Tirane

 • €8,000
Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Godine Multifunksionale Ne Kinostudio (ID BD21127) Tirane

Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €8,000

Overview

Property ID: BD21127
 • Dyqane, Garazhe, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 14
 • Bedrooms
 • 16
 • Bathrooms
 • 1150
 • m2

Description

Ne Kinostudio jepet me qera godine multifunksionale 7-katshe me siperfaqe 1150 m2, ndertim i ri, termoizolim, ashensor, fasade xhami, buze rruges kryesore, kati i pare 170 m2 eshte parkim me hyrje nga pas godines, kati 2 dhe 3 jane salla OPEN SPACE pa kollona ne mes dhe mund te ndahet sipas deshires, kati 4 eshte i ndare ne 6 dhoma ku secila ka tualet me vete, kati 5 dhe 6 kane nga 4-dhoma ku secila eshte me tualet me vete, kati 7 eshte salle OPEN SPACE ku serisht mund te behen ndarje sipas deshires(nese ndahet ne dhoma secila dhoma mund te behet me tualet me vete pasi tubacjonet e ujit dhe te shkarkimit jane gati), kati i 7-te ka pamje nga i gjithe qyteti dhe fare mire mund te shndrrohet ne restorant, gjitheashtu godina ka dhe taracen e shfytezueshme. Ne rast se biznesi deshiron te zgjerohet serisht ngjitur me godinen ne nje mur ndares eshte nje objekt 3 katesh i organizuar secili ckat ne 4 dhoma dhe dy tualete, objekti ka ambjent te jashtem verande, dhe restorant ne katin e pare me ndarjet e bera gati por qe serisht ekziston mundesia qe klienti te rimodeloje ndarjet. Nese biznesi do te kete nevoje per me shume poste parkikmi ekziston mundesia qe ngjitur me objektin te meren dhe 15 poste te tjera parkimi. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si psh, zyra, call center, institucione, hoteleri etj.

Cmimi 7 Euro/m2

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kinostudio, Kodra e Priftit, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Uzina e Traktorëve, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:51 pm
 • Property ID: BD21127
 • Price: €8,000
 • Property Size: 1150 m2
 • Bedrooms: 14
 • Rooms: 18
 • Bathrooms: 16
 • Property Type: Dyqane, Garazhe, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda