Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet me Qera Grasoniere tek Rruga Fortuzi (ID B21144) Tirane

 • €325
Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet me Qera Grasoniere tek Rruga Fortuzi (ID B21144) Tirane

Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €325

Overview

Property ID: B21144
 • Garsoniere
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 40
 • m2

Description

Tek Rruga Fortuzi , jepet me qera grasoniere me siperfaqe 40 m2 kati 1 , ne pallat egzistues. Ambienit eshte i organizuar ne 1 dhome dhumi ,ambienti i kuzhines i ndare vec dhe tualeti, e mobiluar me te gjitha orendite e reja dhe elektroshtepiaket e nevojshme, kondidioner, depozite uji, internet. Lirohet me daten 3 shtator 2022.

Kerkohet muaji i pare i qerase dhe 2 muaj Garanci!

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Jepet me qera 325 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Qender, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Mine Peza, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 9, 2022 at 7:14 am
 • Property ID: B21144
 • Price: €325
 • Property Size: 40 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Garsoniere
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT