Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Hotel Tek 21-Dhjetori (ID BH3) Tirane

 • €3,500
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Hotel Tek 21-Dhjetori (ID BH3) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BH3
 • Hotele
 • Property Type
 • 8
 • Bedrooms
 • 8
 • Bathrooms
 • 480
 • m2

Description

Tek 21-Dhjetori, ne rrugen Artan Lenja, prane Inxhinierise se Ndertimit jepet me qera hotel 4 katesh me siperfaqe ndertimi 480 m2, ndertim i ri, tarace e shfrtytezueshme(120 m2), 8 dhoma, i rikonstruktuar, i mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, rruge kryesore.                                                                                                                                                                                                                              Kati i pare jane dyqane gjysem bodrum.                                                                                                                                                                                                                                                                                        Kati 0 eshte bari dhe recepsioni(mund te behen 4 dhoma).                                                                                                                                                                                                                                                        Kati 1 dhe 2 kane nga 4 dhoma.

Cmimi 3500 Euro|Muaj(perfshire taksat)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kontakt / Magnet, Kompleksi Square 21, Myslym Shyri, Rruga Bogdanve, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 19, 2022 at 4:40 pm
 • Property ID: BH3
 • Price: €3,500
 • Property Size: 480 m2
 • Bedrooms: 8
 • Rooms: 8
 • Bathrooms: 8
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda