Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Hotel Tek Rruga E Durrsit (ID BH10) Tirane

 • €20,000
Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Hotel Tek Rruga E Durrsit (ID BH10) Tirane

Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €20,000

Overview

Property ID: BH10
 • Hotele
 • Property Type
 • 15
 • Bedrooms
 • 19
 • Bathrooms
 • 1500
 • m2

Description

Tek rruga e Durrsit, prane Hotel Colosseo jepet me qera hotel 4 katesh me siperfaqe totale 1500 m2 nga te cilat 450 m2 eshte kati (-1) ku jane hapsirat e sherbimit, depozitat e ujit, kuzhina, lavanteria dhe depot.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Kati 0 me siperfaqe 180 m2, ku eshte dyqan nga rruga kryesore dhe pjesa tjeter bar dhe restorant + 140 m2 salle konferencash + 30 m2 ambjent per bar.                                                                                Kati 1-3 me siperfaqe 300 m2 secili kat ka nga 5 dhoma secili.                                                                                                                                                                                                                                                    Hoteli eshte godine ekzistuese, aktualisht eshte duke u restauruar, sistem gjeneral aspirimi dhe kondicionimi, ashensor, 7 poste parkimi, buze rruges kryesore, i mungon vetem mobilimi.

Cmimi 20.000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Myslym Shyri, Pazari i Ri, Qender, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bogdanve, Rruga Dritan Hoxha, Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 11, 2023 at 3:36 pm
 • Property ID: BH10
 • Price: €20,000
 • Property Size: 1500 m2
 • Bedrooms: 15
 • Rooms: 19
 • Bathrooms: 19
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 4

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda