Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Internet-Caffe Ne Bllok (ID BL280) Tirane

 • €1,600
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Internet-Caffe Ne Bllok (ID BL280) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,600

Overview

Property ID: BL280
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 140
 • m2

Description

Ne Bllok prane rruges Vaso Pasha jepet me qera Internet-Caffe me siperfaqe 140 m2(70 m2 kati 0 dhe 70 m2 bodrum), pallat ekzistues, me fasade xhami, tavane te varura, sistem aspirimi, sistem kamerash, spote ndricuese, 1 tualet, 1 depo, 1 mini servis, kondicioner, frigorifer, 61 kompjutera+2 komjutera qendror(servera), mundesi parkimi prpara internetit. Interneti organizohet kati 1 nga nje ambjent OPEN SPACE dhe 1 magazine, kati 2 nga nje ambjnet OPEN SPACE, tualeti dhe mini servisi. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje bizes te suksesshem.

Cmimi 1600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Rezidenca Kodra e Diellit, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 15, 2022 at 9:45 am
 • Property ID: BL280
 • Price: €1,600
 • Property Size: 140 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda