Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Ne Farke (ID BM71) Tirane

 • €2,500
Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Ne Farke (ID BM71) Tirane

Farkë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1045, Shqipëria
 • €2,500

Overview

Property ID: BM71
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 500
 • m2

Description

Ne Farke jepet me qera kapanon me siperfaqe 500 m2, kati 0, godine e re, me panele sandwich, 2 tualete, lartesia 6 meter, oborr, traileri shkon deri tek dera. Kapanoni organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualetet dhe oborri. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te aksesueshme nga rruget kryesore te Tiranes.

Cmimi 2500 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Berzhite, Farke, Qyteti Studenti, Sauk, Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on March 28, 2022 at 3:58 pm
 • Property ID: BM71
 • Price: €2,500
 • Property Size: 500 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra