Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Ne Rinas (ID BM97) Tirane

 • €4,500
Rinas, Bashkia Krujë, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 1504, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Ne Rinas (ID BM97) Tirane

Rinas, Bashkia Krujë, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 1504, Shqipëria
 • €4,500

Overview

Property ID: BM97
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 1000
 • m2

Description

Ne rinas prane areoportit Nene Tereza jepet me qera kapanon me siperfaqe 1000 m2, ndertim i ri(2022), kati 0, oborr rrethues 800 meter, lartesia 6,3 meter, dera me lartesi dhe gjeresi 4,7 meter, linje trefazore, OPEN SPACE, dysheme industriale, dritare termike dopioxham. Magazina mund te ndahet nje pjese per show room dhe pjesa tjeter per magazinim. Ndodhet ne rruge kryesore.

Cmimi 4500 Euro|Muaj(perfshire taksen 15%)

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 4, 2022 at 11:49 am
 • Property ID: BM97
 • Price: €4,500
 • Property Size: 1000 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra