Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Kapanon Ne Thumane (ID BM69)

 • €700
Thumanë, Bashkia Krujë, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 1503, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Kapanon Ne Thumane (ID BM69)

Thumanë, Bashkia Krujë, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 1503, Shqipëria
 • €700

Overview

Property ID: BM69
 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 360
 • m2

Description

Ne Thumane jepet me qera kapanon me siperfaqe 360 m2, kati 0, godine e re, lartesia mbi 6 meter, tualet, linje trefazore, dysheme industriale, 2 qepene te medhenj, oborr per trailer. Magazina organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE, tualeti dhe oborri. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te aksesueshme nga rruga kryesore.

Cmimi 700 Euro|Muaj

 • State Shqipëri
 • Area Zona Industriale, Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 23, 2022 at 9:15 am
 • Property ID: BM69
 • Price: €700
 • Property Size: 360 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda